logo

Witamy

Jesteśmy agencją reklamową, oferującą rozmaite usługi poligraficzne. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość oraz wysoki poziom oferowanych przez nas usług. Zajmujemy się projektowaniem elementów identyfikacji wizualnej, tworzymy wizytówki, ulotki, katalogi, czy opakowania.

 

Nasza pracownia znajduje się w Brodnicy, jednak świadczymy usługi na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksową obsługę graficzną i drukarską firmom, które chcą stworzyć bądź poszerzyć swoją dotychczasową ofertę reklamową. Gwarantujemy najlepsze rozwiązanie dla danego zlecenia, które będą dostosowane do potrzeb jak i możliwości klienta. Tworzymy projekty na miarę każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas rozwiązania projektowe spełniały oczekiwania klienta, ale też były dopasowane do bieżących trendów.

 


Oferujemy również kompleksowe zaopatrzenie lokalnych firm w materiały biurowe. W naszej ofercie znajdziesz materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących – oryginały jak i zamienniki; papier oraz inne niezbędne rzeczy dla Twojego biura. Wszystkie informacje odnośnie świadczonych przez nas usług są w zakładce „Oferta”, a nasze prace podejrzysz klikając w „Realizacje”

 

 

 

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. Więcej o Ciasteczkach
Projekt i wykonanie Pex Studio. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Go up